1. خانه
 2. محصولات

خط تولید اصلی در اینجا در FengYe از لوله های پلاستیکی HDPE، PP-R لوله، لوله های کامپوزیتی پلاستیک آلومینیومی و طیف کاملی از اتصالات لوله، از جمله اتصالات برنج ساخته شده است. برای گزینه های کم هزینه لوله کشی با عملکرد عالی و دوام، نگاهی نه بیشتر از FengYe داشت. ما ارائه دهنده کاملی از مواد لوله کشی هستیم و برای رضایت شما سخت تلاش می کنیم.

  1. لوله های HDPE (لوله های پلی اتیلن با ضخامت بالا)
  2. لوله های HDPE (لوله های پلی اتیلن با ضخامت بالا) لوله HDPE، کوتاه برای لوله پلی اتیلن با چگالی یا قطر بالا. برای استفاده خوب از مواد PE در لوله های مقاوم در برابر خوردگی در فضای باز به دلیل نسبت تراکم شدت آن، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت فشاری. در عین حال مواد پلی اتیلن غیر سمی و بی بو هستند و می توانند در لوله های آب آشامیدنی استفاده شوند.
  1. اتصالات لوله HDPE
  2. اتصالات لوله HDPE ما تولید کننده متخصص در تولید لوله های پلی اتیلن و اتصالات آن استیم. اتصالات لوله ما را می توان به اتصالات فیوژن الکتریکی لوله و فیبر اتصالات داغ بر اساس روش های ساخت و ساز و اهداف مختلف تقسیم کرد. با توجه به روش های مختلف تولید، آنها را می توان به دو دسته عمده از اتصالات لوله تزریق و لوله اتصالات جوش دو دسته تقسیم شده است.
  1. لوله PPR (لوله تصادفی پلی پروپیلن)
  2. لوله PPR (لوله تصادفی پلی پروپیلن) لوله های PPR (Polypropylene Random) شامل لوله های آب سرد با نوار خط سبز و لوله های آب گرم با نوار قرمز است.و ما لوله های PPR خانگی را که از مواد خام با کیفیت بالا ارائه شده توسط Hyosung و Borealis. ساخته شده است برای شما ارائه میداریم
  1. اتصالات لوله PP-R (لوله اتصالات تامین آب آشامیدنی)
  2. اتصالات لوله PP-R (لوله اتصالات تامین آب آشامیدنی) ما در ابتدا لوله های PP-R را برای ساختن لوله های آب آشامیدنی و خانگی ارائه می دهیم، در عین حال ما انواع اتصالات و ماشین های دریچه یا شیر فلکه های مطابق با نصب و استفاده از لوله های آب را ارائه می دهیم.
  1. لوله کامپوزیت آلومینیوم پلاستیک
  2. لایه های درونی و بیرونی ساخته شده از مواد پلی اتیلن خاص و لایه میانی آلومینیوم، لوله های کامپوزیتی آلومینیوم پلاستیک می تواند 100٪ از نفوذ گاز جدا شود. لوله آلومینیوم و پلی اتیلن با استفاده از چسب داغ مونتاژ می شوند و با همکاری اکستروژن یک مرحله ای تولید می شوند.
  1. لوله های پلی اتیلن مقاوم در برابر حرارت
  2. لوله PE-RT عمدتا برای پروژه گرم کردن کف مناسب است. با توجه به اینکه لوله پلی اتیلن با ظرفیت بالا نمیتواند با درجه حرارت بالا مقاومت کند، مشکل تامین آب گرم داخل سالن قابل حل نیست. در نتیجه، ایالات متحده یک نوع جدید از خط لوله مقاوم در برابر حرارت، PE-RT را توسعه داد. علاوه بر تمام مزایای پلی اتیلن با چگالی بالا، از جمله مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر فشار، ساخت و ساز انعطاف پذیر، سبک وزن، نصب آسان، مواد PE-RT می تواند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند.
  1. اتصالات لوله
  2. اتصالات لوله ما واحد تدوین ویا پیش نویس استاندارد صنعت برای اتصالات لوله برنجی در چین استیم. محصولات گل سرسیم شرکت ما اتصالات لوله برنجی: اتصالات پرسنج لوله برنجی و اتصالات فشاری لوله برنج دو نوع است. تولید سالیانه حدود 30،000،000 دز مجموع میباشد.
  1. لوله و اتصالات
  2. لوله و اتصالات منیفولد برنج دارای پورت خروجی متعدد برای توزیع مایع به طیف گسترده ای از اندازه لوله است. مناسب برای هوا، آب یا روغن هیدرولیک. می توانید سفارشی برای دیدار با انواع روش های نصب و راه اندازی.
  1. ارزش برنج
  2. ارزش برنج شیر های برنجی را می توان در سیستم های آب گرم و سرددربرنامه ها یا لوازم خانگی (مسکونی), تجاری و سبک تجاری استفاده کرد، و همچنین درسیستم های هوای فشرده گاز طبیعی، گاز بطری نیز استفاده میشور.
  1. انبردست لوله کشی (انبردست انعطاف پذیر لوله دستی)
  2. انبردست لوله کشی (انبردست انعطاف پذیر لوله دستی) به عنوان یک تامین کننده حرفه ای از لوله و اتصالات لوله، ما همچنین انبردست لوله کشی برای مورد اتصالات مطبوعات سری F5 استفاده می شود را ثراهم میکنیم.
  1. برش کنندهلوله
  2. برش کنندهلوله این برش کننده قابل حمل باعث می شود که با استفاده از آن بهآسانی طیف گسترده ای از مواد مانند لوله PPR، لوله PE-RT، لوله Pex-Al-Pex در هنگام نصب و تعمیر لوله های آب خانگی بهبود یابد.
  1. لوله برقو(لوله شکن)
  2. لوله برقو(لوله شکن) لوله برقو (لوله شکن) یک ابزار نصب و راه اندازی است که برای تراشکاری و گرد کردن لوله هایی که با ابعاد بزرگتر از 2632 نباشداستفاده می شود
  1. فنر خمش لوله
  2. فنر خمش لوله این فنر می تواند لوله آلومینیوم پلاستیکی را که ما ارائه می دهیم را در محیط مناسب نصب و راه اندازی کنید. با استفاده این فنر خمش لوله سساده تر برای کار کردن عمل می کند و می تواند آسیب به لوله ها را کاهش دهد.
  1. ابزار فیبر گرما(ابزار همجوشی گرما)
  2. ابزار فیبر گرما(ابزار همجوشی گرما) ابزار فیبر گرما(ابزار همجوشی گرما) یک ابزار حرفه ای لوله برای جوشکاری است. ابزار همجوشی گرمایی که ما ارائه می دهیم می توانیم اتصال لوله های 20 تا 110 میلیمتر قطر و اتصالات را انجام دهیم.