1. خانه
 2. محصولات
 3. تامین کننده اتصالات لوله

تامین کننده اتصالات لوله

  1. F1 اتصالات فشرده برنجی
  2. F1 اتصالات فشرده برنجی مواد: برنج (نیکل آبکاری). عمدتا برای استفاده در مونتاژ با لوله های کامپوزیت آلومینیومی و پلاستیک یا لوله PEX ما ارائه می دهیم.
   پایان هر دو به piper چند بعدی که به اندازه مشابه است وصل شده که ساخته شده از برنج (رنگ: طبیعی یا نیکل)
  1. اتصالات پرس لوله برنجی (اتصالات پروفیلU)
  2. اتصالات پرس لوله برنجی (اتصالات پروفیلU) ماده: برنج (نیکل آبکاری). عمدتا برای استفاده مونتاژ با لوله های کامپوزیت آلومینیومی و پلاستیک یا لوله PEX.
   پایان هر دو متصل است به چند لایه از یک اندازه. ساخته شده از برنج اندود شده با آستین مطبوعاتی.
  1. F9 اتصالات مطبوعاتی برنج (اتصالات پروفیل TH )
  2. F9 اتصالات مطبوعاتی برنج (اتصالات پروفیل TH ) پایان هر دو متصل است به لوله های چند لایه از همان اندازه. ساخته شده از برنج با آستین مطبوعاتی. (رنگ: نیکل زرد)
   پایان هر دو متصل است به لوله های چند لایه از همان اندازه متصل است. ساخته شده از برنج با آستین مطبوعاتی. (رنگ: زرد یا نیکلی)
  1. لوله برنجی نوک پستان
  2. لوله برنجی نوک پستان ما اتصالاتلوله برنجی را برای لوله های مهندسی و لوله های آب عرضه می کنیم. ما انواع، اندازه ها و طول های موجود را در دست داریم. از جمله S1 / 2M، S3 / 4M برابرلوله نوک پستان مردانه ولوله نوک پستان قابل حذف و غیره.
   هر دو طرف متصل به موضوع زن از همان اندازه میباشد.
  1. لوله و اتصالات
  2. منیفولد برنج دارای پورت خروجی متعدد برای توزیع مایع به طیف گسترده ای از اندازه لوله است. مناسب برای هوا، آب یا روغن هیدرولیک. می توانید سفارشی برای دیدار با انواع روش های نصب و راه اندازی.
   ماده: برنج
  1. ارزش برنج
  2. شیر های برنجی را می توان در سیستم های آب گرم و سرددربرنامه ها یا لوازم خانگی (مسکونی), تجاری و سبک تجاری استفاده کرد، و همچنین درسیستم های هوای فشرده گاز طبیعی، گاز بطری نیز استفاده میشور.
   مواد: برنج