اتصالات لوله HDPE

  1. اتصالات فیوز سوکت، اتصالات آب لوله HDPE
  2. اتصالات فیوز سوکت، اتصالات آب لوله HDPE QIANYU خدمات پشتیبانی را برای خطوط لوله های مهندسی صنعت فراهم می کند، انواع مختلفی از لوله ها را از قبیل لوله آرنج مساوی دای، آرنج برابر 45 درجه ، آرنج برابر 90 درجه ، لوله مستقیم مساوی و غیره فراهم می کند. مواد HDPE هستند و اتصال فیوژن سوکت تصویب می شود. برای اندازه دقیق، لطفا به مشخصات ورق ما مراجعه کنید یا با ما مشورت کنید.
  1. اتصالات فیبر فیلیپس یا اتصالات فیبر لب به لب، اتصالات لوله های آب HDPE
  2. اتصالات فیبر فیلیپس یا اتصالات فیبر لب به لب، اتصالات لوله های آب HDPE ما اتصالات فیبر فیلیپس، HDPE را می توانیم در ترکیب با اتصالات لوله های آب استفاده کنیم. اتصالات لوله معمولی مانند دو طرفه، دایره، آرنج، سوپاپ توپ و کلاه اضافی، دارای اندازه استاندارد مختلف بین المللی برای انتخاب هستند.
  1. اتصالات جوش لب به لب، اتصالات آب لوله HDPE
  2. اتصالات جوش لب به لب، اتصالات آب لوله HDPE ما اتصالات جوش لب به لب لوله متصل شده را ارایه میدهیم که از مواد HDPEساخته شده است ، از رنگ سیاه و سفید و نوار آبی روشن ارائه می دهیم که می تواند با لوله های آب P80 یا P100 مورد استفاده قرار گیرد
  1. اتصالات فیوز الکتریکی ، اتصالات لوله های گاز HDPE
  2. اتصالات فیوز الکتریکی ، اتصالات لوله های گاز HDPE ما می توانیم اتصالات لوله گاز را مطابق با استانداردهای ISO و CE برای جوش دستگاه جوشکاری الکتروفیوژن ارائه دهیم. اتصالات فیبر الکتریکی فیلیپس و لوله های با هم توسط دستگاه جوش الکتروفیوژن جوش داده می شوند. مواد لوله اتصالات PE، و رنگ سیاه است. انواع شکل ها و اندازه ها در دسترس هستند.
  1. اتصالات اتصال فیبر نوری(بانی)، اتصالات لوله های گاز HDPE
  2. اتصالات اتصال فیبر نوری(بانی)، اتصالات لوله های گاز HDPE مما خدمات پشتیبانی برای اتصال اتصالات بانی PE80 و PE100 را ارائه می دهیم، همچنین انواع اتصالات برای لوله های با کالیبر 20-630 میلیمتر عرضه می شود. اتصالات لوله شامل آداپتور فلنج، ورق فلنج، کلاه، کاهش مستقیم، جاده برابر، کاهش دایره، خم 90 درجه و خم 45 درجه است.
  1. اتصالات جوش لب به لب یا لوله جوش بافتی ، اتصالات لوله های پلاستیکی HDPE
  2. اتصالات جوش لب به لب یا لوله جوش بافتی ، اتصالات لوله های پلاستیکی HDPE لوله بافتی ما مطابق با لوله PE ما مطابق با استانداردهای ISO و CE است که می تواند هماهنگ با PE100 لوله و لوله PE80 نصب شده است.اتصالات عبارتند از: جاده، خم 90 درجه، خم 45 درجه، خم 22.5 درجه، دیواره سیف PE، اتصالات پلی پروپیلن فولاد و غیره

ما تولید کننده متخصص در تولید لوله های پلی اتیلن و اتصالات آن استیم. اتصالات لوله ما را می توان به اتصالات فیوژن الکتریکی لوله و فیبر اتصالات داغ بر اساس روش های ساخت و ساز و اهداف مختلف تقسیم کرد. با توجه به روش های مختلف تولید، آنها را می توان به دو دسته عمده از اتصالات لوله تزریق و لوله اتصالات جوش دو دسته تقسیم شده است.

اکثر اتصالات لوله ای که ما ارائه می دهیم می توان یکبار توسط قالب گیری تزریقی قالب بندی شده، اما برای بعضی از با ضخامت دیواره بزرگتر، حجم و وزن، ما از روش جوشکاری لوله برای تولید استفاده می کنیم.