1. خانه
  2. محصولات
  3. لوله های پلی اتیلن مقاوم در برابر حرارت

لوله های پلی اتیلن مقاوم در برابر حرارت (لوله لوله های آب زیرزمینی)

کاربرد
لوله PE-RT عمدتا برای پروژه گرم کردن کف مناسب است. با توجه به اینکه لوله پلی اتیلن با ظرفیت بالا نمیتواند با درجه حرارت بالا مقاومت کند، مشکل تامین آب گرم داخل سالن قابل حل نیست. در نتیجه، ایالات متحده یک نوع جدید از خط لوله مقاوم در برابر حرارت، PE-RT را توسعه داد. علاوه بر تمام مزایای پلی اتیلن با چگالی بالا، از جمله مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر فشار، ساخت و ساز انعطاف پذیر، سبک وزن، نصب آسان، مواد PE-RT می تواند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند.

پلی اتیلن مقاوم در برابر حرارت پلی کربنات اکتان اتیلن به عنوان مونومر است. در پلیمریزاسیون، تعداد و توزیع شاخه ها در زنجیره های مولکولی پلی اتیلن به طور مناسب کنترل می شود تا خواص فیزیکی عالی PE-RT را بدست آورند. PE - RT لوله نیاز به فرآیند crosslinking واکنش شیمیایی اضافی نیاز ندارد، و مقاومت در برابر حرارت بالا در همان زمان است. طول عمر می تواند 50 سال در شرایط جریان آب 70 ℃ و فشار سرویس 0.97Mpa طولانی باشد.

پارامترها
ما می توانیم لوله های آب گرم زیر کف را با قطر لوله 20، 25، 32 میلی متر ارائه دهیم.
فشار کاری: 0.4-1.0Mpa
دمای کار: ≤95 ℃
طول هر رول: 100 متر

ویژگی ها
1. مقاومت عالی درجه حرارت: حداکثر دمای عملیاتی لوله لوله آب زیرزمینی می تواند تا 96 درجه سانتیگراد تحت شرایط فشار مناسب باشد.
2. وزن سبک و انعطاف پذیری خوب: لوله هایی با ابعاد کوچک می توانند برای عرضه و صرفه جویی در فضای حمل و نقل شوند .
3. مقاومت شدید در برابر خوردگی شیمیایی
4. غیر سمی، بی مزه: لوله را می توان برای سیستم آبرسانی مسکونی استفاده کرد.
5. لوله مقاوم PE-RT مقاوم در برابر حرارت می تواند متصل با اتصال لوله سوکت داغ از همان مواد استفاده شود. اتصالات لوله استاندارد نیز می تواند به صورت آسان ارائه شود که آسان است برای نصب.
6. لوله پلی اتیلن مقاوم در برابر حرارت از مواد همجوشی گرم است که می تواند بازیافت شود ساخته شده است.

فرم انتقادات و پیشنهادات