1. خانه
  2. محصولات
  3. سیستم لوله کشی PP-R

لوله ها و اتصالات پلی پروپیلن تصادفی

PPR یک ماده لوله عالی به دلیل وزن کم، هدایت، ماده شیمیایی غیر سمی و آسانی نصب می باشد. تا به حال ما لوله های PPR را در گستره قطرهای 20 تا 160 میلیمتر در رنگهای مختلف تولید کرده ایم. به غیر از لوله های PPR، ما همچنین می توانیم اتصالات PPR برای نصب آسانتر تولید نماییم.

شرکت Zhejiang Jinyu Fengye Pipe Industry Co., Ltd. دارای بیش از 10 سال تجربه در تولید لوله های PPR می باشد و دارای 3 خط اکسترود لوله PPR و 10 ماشین قالب تزریقی برای تولید سالانه ماکزیمم 500000 تن لوله و اتصالات می باشد. ما تنها از مواد اولیه تازه به جای مواد PPR بازیافتی یا دور ریختنی برای اطمینان از کیفیت محصول مان استفاده می کنیم.

چرا لوله های PPR لوله های انتقال آب آشامیدنی عالی هستند؟
نیازی به نگرانی در مورد آلودگی آب یا آلاینده های آب نمی باشد زیرا PPR یک پلاستیک دوست دار محیط زیست با پایداری شیمیایی عالی می باشد. بنابراین لوله های ساخته شده از PPR غیر سمی و عادی از رسوب گیری یا ایجاد باکتری هستند.

انتقال حرارت رسانایی PPR تنها 200/1 لوله های فولادی است که باعث تلفات حرارت کمتر در حین انتقال می شود.

علاوه بر انتقال حرارت بسیار پایین، لوله های PPR همچنین مقومت بالایی به دما دارند. ما آزمایشات دما را در جایی که دمای آب تا 95 درجه سانتیگراد بالا می رود و فشار آب تا 8/4 مگاپاسکال (35/0 مگاپاسکال برای سیستم انتقال آب نرمال) افزایش می یابد انجام داده ایم. لوله PPR ما عملکرد مشابه خود را بعد از 2 ساعت حفظ کرد و می تواند 1000 ساعت بدون وقفه بدون تغییر عملکرد در هنگامی که فشار آب کمتر از 5/3 مگاپاسکال باشد کار کند.

لوله های PPR دارای وزن کم هستند که باعث انتقال و نصب آسان می شوند. تنها چند ثانیه طول می کشد تا یک اتصال کامل شود اگر از روش اتصال گداخت داغ که آسان است استفاده شود و همچنین نتایج آب بندی بهتری نسبت به دیگر روشهای اتصال دارد.

در مجموع به همین دلیل لوله های PPR مواد عالی برای سیستمهای انتقال آب آشامیدنی هستند.