لوله آبیاری HDPE
لوله آبیاری HDPE

لوله آبیاری HDPE مقاومت بالای نسبت به مواد شیمیایی و کود دارد که باعث شده است برای انتقال آب آبیاری مناسب باشد. مواد HDPE دارای خصوصیات شیمیایی پایدار می باشد به این معنی که لوله بر روی کیفیت آب تاثیر نمی گذارد. مواد آن مقاوم به خوردگی و آب و هوا هستند و نیاز به تعمیرات آنها را به حداقل می رسانند. بنابراین HDPE یک انتخاب ایده آل برای خطوط لوله آبیاری با توجه به کیفیت محصول و هزینه ها می باشد.

سایزهای موجود
ما می توانیم لوله های آبیاری HDPE را با قطرهای 20 تا 1200 میلیمتر تولید کنیم. ما لوله های صاف و کویلی تولید می نماییم. لوله های صاف ما معمولا 6 یا 12 متری هستند و لوله های کویلی با قطر خارجی کمتر از 63 میلیمتر به طول 50، 100 یا 150 متر می باشد. اگر شما نمی توانید سایز لوله مورد نیاز خود را در محصولات ما بیابید، لطفا با ما تماس بگیرید تا ما لوله های آبیاری HDPE خاص برای شما تولید کنیم.

مزایا:
1. لوله های آبیاری HDPE دارای عملکرد پایدار و مقاومت بالا به خوردگی و آب و هوا هستند.
2. لوله های آبیاری HDPE خاصیت عمر بالا و محافظت از UV شان اثبات شده است.
3. لوله های HDPE دارای دیواره صاف، بدون مواد زاید، گرد و غبار، فشردگی، مقاومت اصطکاکی کم می باشند که انتقال سریعتر را باعث می شود.
4. لوله های HDPE دارای وزن کم و انعطاف پذیری بالا برای انتقال و نصب آسانتر هستند.
5. لوله های HDPE غیر سمی بوده و هیچگونه آلاینده مواد شیمیایی که باعث تاثیر بر روی کیفیت آب و محصولات شود را دارا نمی باشند.

فرم انتقادات و پیشنهادات